Драголюб Симонович в Спартак
2009-та година донесе първата новост в ПФК "Спартак"-Варна.
В първия работен ден от новата година Драголюб Симонович бе назначен за спортно-технически директор на клуба.
Младият специалист се очаква да пристигне във Варна до дни и на място да се запознае по-подробно с обстановката във варненския клуб.
--- spartak1918.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.