"Господари на ефира" - Съдбата на ФК ”Спартак” !
По желание на фенове-соколи, предаването направи репортаж в две части, посветени
на съдбата на нашия Клуб и опит за разбиране кой е собственик на ПФК-то!
Първа част - 15.01.2010г.
Втора част - 23.01.2010г.
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.