Ветеран вдига бунт
Бившият нападател на „соколите“ Иван Петров оглави гражданско единение „Спартак“, което започна събиране на подписка против управлението на клуба. „Вярвам, че ще събера 4000-5000 подписа. Искам „Спартак“ да започне на чисто, защото е кауза, за която се раждат и умират хора“, каза за „Народно дело“ Петров. Както е известно, още преди 6 години той прогнозира, че родният му тим ще стигне дъното, защото не се управлява правилно.
--- narodnodelo.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.