Янко Станевото виждане за Спартак започна подготовка, феновете на СПАРТАК бойкотират !
За първи път в историята нито един фен не уважи първото занимание на отбора. Както е известно запалянковците са твърдо против сегашното ръководство начело с Янко Станев и обкръжението му от ДПС. "Сините" шалчета са в много напреднала фаза по регистрацията на нов отбор, който може да има бюджет по-голям от сегашния. Феновете се надяват ръководството на града да им разреши да играят мачовете за първенстно на новосъздадения тим на стадион "Спартак". Освен това обещават срещите на "политическия Спартак" да се играят пред абсолютно празни трибуни. "На гробищата ще бъде по-шумно, отколкото на мачовете на тези", заканиха се тарторите на агитката.
--- varnautre.bg +
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.