Шефът на "Спартак" на феновете Неделчо Михайлов обяви, че при победа над „Девня“ в неделя 5 мин след мача ще раздаде премията на футболистите в съблекалнята. Стимулите за успеха с 5:1 в Дивдядово играчите ще вземат днес или утре. Отделно те са получили и заплатата си за юли.
"Поканил съм кмета на Девня Атанас Кузев да изгледаме срещата в една компания. Последните дни пък чувам от „Черно море“ да се шегуват, че който от двата „Спартак“-а приеме загубата от последното варненско дерби, той ще наследи историята. На 28 август подготвяме тържество по повод 92- годишния рожден ден на „Спартак“, като заставаме зад цялото съществуване на клуба - и хубавите, и лошите моменти, защото те са част от историята", каза Михайлов.
--- narodnodelo.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.