Техническият директор на „Соколите“ на феновете Иван Найденов призна, че гардът на тима е паднал след загубата на стадион „Спартак“. Найденов обаче уточни, че нямат право на грешка и е оптимист за крайния изход. „Наистина настроението през седмицата не беше приповдигнато, но се надявам да си го оправим в неделя. Това, че бихме съперника в първата си контрола, нищо не значи. Тервелци са сред солидните отбори в групата, предимно заради присъствието в състава на опитни бивши кадри на „Добруджа“. Вярвам, че ще победим, но не знам с колко“, каза за „Народно дело“ Найденов.
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.