Спортно-техническият директор на фенския „Спартак” Иван Найденов обяви пред „Позвънете”, че три дни след загубата от „Септември” (Тервел) не може да си обясни как се е стигнало до злощастното 0:3. „Като цяло резултатът е нереален, но това няма никакво значение. Три пъти оставахме сами срещу вратаря на противника и не можем да го преодолеем. Това е недопустимо. Те пък ни вкараха при първата си атака. Нападателят им бе сам срещу цялата ни защита и отбеляза гол”, ядосваше се Найденов.Той обяви, че имат претенции към рефера Александър Ангелов, но е смешно да ги предявяват при загуба с 0:3. „Мен лично ме е срам да говоря за съдията. Той сбърка на няколко пъти, но в никакъв случай не е виновен за поражението ни. Трябва да търсим вината само в себе си и в никой друг”, допълни ръководителят на отбора на феновете на „Спартак”.
--- pozvanete.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.