Инфо за и около нашия любим Клуб!
Най-богатия архив!
сряда, ноември 10, 2010
Приемаме Черноморец Поморие за Купата на България
Фенският отбор на Спартак Варна приема "Черноморец" (Поморие) в 1/16-финален двубой от турнира за Купата на българия по футбол. Двубоят ще се играе на 20 ноември.
По всяка вероятност срещата ще се проведе в Тополи.
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.