Около 150 фенове на Спартак Варна отново изразиха протест към ръководството на "Спартак 1918" по време на срещата м/у отборите на янко станев и "Рапид" Дивдядово.
С влизане пет минути след първия съдийски сигнал, феновете изпяха химна на Родината, последвано от няколко песни за унищожения славен 92-годишен футболен клуб, както и няколко скандидарания против виновниците за това. Също се издигнаха десетки български знамена и цитат от стихотворение на Стефан Стамболов на плакати - "Кой днеска ще да брани народната ни чест, от нашите тирани, от българите с фес!".
Феновете стояха 15-20 минути на трибуните и демонстративно напуснаха.
- снимка: gong.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.