Двубоят на Спартак 1918 и Ботев (Пд) ще бъде съпътстван от бойкот на варненските фенове. Привържениците, които дълги години подкрепяха отбора, преди фалирането му и пращането във В група, ще издигнат плакати срещу настоящото ръководство. В интернет върви клипче, което приканва всички недоволни от шефовете и цялостната картинка на клуба към момента, да присъстват на сблъсъка. Той е в неделя от 14,30 ч. на стадион "Спартак". Те ще се позиционират на мястото срещу централната трибуна, където винаги са подкрепяли своите любимци.
--- ole-bg.com
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.