Призоваваме всеки верен фен да подкрепи протеста на соколите на 3 март от 15:30 часа. Всички трябва да се съберем в Сектора зад вратата, а всеки, който желае, може да дойде по-рано на Дървеното. Всички ще влезем на стадиона през Второто Полувреме – Да покажем че сме тук! Който има трибагреник моля да го донесе! Ние вярваме, ние можем! Това е нашето време! Време за бунт! Време за действия! Време за промяна!

Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.