Инфо за и около нашия любим Клуб!
Най-богатия архив!
сряда, април 11, 2012
Поредни протестни плакати на "Коритото"
29-та минута: ........................ Двадесетина фена на Спартак отново протестират срещу ръководството на клуба. Те разпънаха транспаранти с надписи "Това не е Спартак, а старият бардак" и "Свобода за Спартак".
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.