Феновете на футболен клуб Спартак за пореден път показаха
несъгласието си със ситуацията в любимия им клуб. По време на литийното
шествие за празника на Варна днес те опънаха познатия плакат "Вън
мафията от Спартак Варна".
Ултрасите не припознават клуба, който играеше в последните години в
"Б" и "В" група, а са твърдо зад новоучредения ФК Спартак Варна, който
поиска да ползва базата на стадион "Локомотив".
---
petel.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.