Иван Найденов: ".......След като и феновете бяха против обединението на
двата Спартак-а е ясно, че се направи обединение между нещо и нищо....."
--- petel.bg
*** www.spartak-varna.net , в този случай, само споделя
актуално инфо, т.к. не подкрепя в тази ситуация нито една от двете
страни(за нас марионетки в ръцете на станев , стилиянов, община и други
замесени) ---
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.