Инфо за и около нашия любим Клуб!
Най-богатия архив!
понеделник, октомври 30, 2017
Премиерът на Република България: Заедно с министъра на младежта и спорта Krassen Kralev и кмета на Варна Иван Портних се срещнахме с ръководството на ФК „Спартак“ Варна и представители на фен клуба. Взехме решение Министерски съвет да стартира процедурата по отпускане на 1 млн. лева от държавния бюджет за изграждане на нов футболен терен, съблекални и трибуни на стадиона. https://www.facebook.com/boyko.borissov.7/posts/2074247246136668
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.