понеделник, декември 04, 2006

Спартак (Вн) победи с 2:0 Черноморец в Бяла

Спартак (Вн) победи с 2:0 като гост Черноморец (Бяла) в контролна среща. И двете попадения реализира Георги Филипов. Талантливият младок откри резултата в 15-ата минута, след като навърза 3-4 играчи на съперника около наказателното поле и с премерен шут прати топката в мрежата. Десет минути след началото на второто полувреме Филипов вкара втори красив гол и оформи крайния резултат. В сряда нападателят се разписа и при успеха с 3:0 в Девня. Мирослав Миронов започна с Георги Арнаудов, Емил Иванов, Боян Илиев, Венци Маринов, Николай Иванов, Милен Николов, Георги Филипов, Генадий Хуан Алберт, Радослав Петев, Тодор Радомиров и Иво Кирчев. След почивката в игра се появи Николай Филипов, както и няколко юноши на "соколите". Миронов похвали Жоро Филипов, както и всички, които са имали желание за игра и са се старали в последния мач за годината.
След контролата наставникът разпусна футболистите си в двудневна почивка. От понеделник тренировките ще са по желание като се очаква на тях да присъстват само варненските футболисти. Както е известно, Спартак изигра последния си официален мач на 25 ноември, когато победи Локомотив (Пд) с 2:1 у дома. След края на есенния дал от първенството "соколите" са на 10-а позиция в класирането с 19 точки.