вторник, март 23, 2010

"Дунав" - "Спартак" 3:0

"Дунав" победи с класическото 3:0 тима на "Спартак". Първото попадение за домакините реализира Ивайло Кирилов в 44-ата минута от фаул. След почивката точни за "Дунав" бяха Росен Каптиев в 58-ата и Георги Терзиев в 85-ата минута.
В 25-ата минута Георги Костадинов се озова сам срещу вратаря на "Дунав", но пробивът му бе спрян от съдиите, заради несъществуваща засада.
В 32-ата минута, след грешка на домакините, Илчо Илчев проби от ляво, подаде перфектен пас към Живко Бояджиев, но той стреля високо над вратата.
В началото на второто полувреме варненци останаха с човек по-малко, заради червен картон на Венцислав Маринов в 53-та минута.
Около сто и двадесет привърженици на "соколите" подкрепяха своите от трибуните на стадиона в Русе.

„Дунав” - „Спартак” 3:0
Голмайстори: Кирилов (44), Р. Каптиев (58), Терзиев (85)
„Дунав”: Антонов, Хубенов, Гинев, Крачунов, Комитов, Димов, Киров, Л. Иванов, Р.Каптиев, Кирилов, Вл. Каптиев
„Спартак”: Банков, Луго, Маринов, Дончев, Димов (Щерев), Боев, Илчев, Бояджиев, Генчев, Костадинов (Михалев), Недев (Алексиев)
Съдия: Мартин Богдев
Червен картон: Маринов