събота, октомври 13, 2018

Спартак Варна - Калиакра Каварна 1:1

Гостите откриха резултата в 38-ата минута след детинска грешка на завърналия се на вратата на варненци след 5 месеца Мирослов Марков. Той тръгна да лъже съперник, но ритна топката в крака му и след рикошета тя влезе в празната врата - 0:1.
Преди това Валентин Веселинов от "Спартак" изтърва да се разпише на два пъти от чисти позиции. Още във 2-рата минута халфът би в аут, а по-късно след негов шут кълбото се отби от бранител.
След почивката "Спартак" продължи да има тотално превъзходство и играта се водeшe пред пеналта на гостите. Логичното се случи в 72-рата минута, когато Валентин Веселинов най-после се разписа с красив гол от воле и изравни - 1:1.
Съставът на Спартак: Мирослав Марков, Александър Йовчев, Милен Николов, Иван Великов, Стефан Иванов, Тодор Маринчев, Васко Боев, Валентин Веселинов, Даниел Димитров (71 - Владислав Георгиев), Ивайло Русев, Илиян Неделчев (66 - Десислав Дяков).