Преговарят за Желко Джокич
"Спартак" е започнал преговори с мениджърите на Желко Джокич за сумата, която трябва да плати за неговите права. "До края на другата седмица всичко ще е ясно. Възможно е също да го привлечем и след Нова година", уточни Ишков. В момента централният защитник е в Сърбия и Черна гора, но ако преговорите се финализират, ще се завърне във Варна.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.