Глория ще надъхва "соколите",зрителите влизат без пари
С концерт на Глория ще се надъхват футболистите на "Спартак" за върхови изяви срещу "Литекс" в неделя. Фолкпримата ще отпусне глас от 15 часа на стадион "Спартак". Тя ще пее на живо, а не на плейбек, уточниха нейните мениджъри. За доброто настроение на публиката ще се погрижат и мажоретки. Зрителите ще влизат за концерта и мача без пари, като на входовете ще получат рекламни брошури. Подобно шоу се планира и преди двубоя с "Ботев" другия петък. Тогава обаче певицата ще е друга, уточни Николай Ишков. Неговите подопечни си пожелаха Ивана.
--- chernomorie.info.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.