Фенове на Спартак (Варна) влязоха на стадиона в началото на второто полувреме по време на мача със Сливен и поискаха оставка на Янко Станев. Те изпънаха множество транспаранти срещу ръководството на Спартак 1918.Срещата на феновете е организирана след
предварителна уговорка във Фейсбук на " Дървеното" до стадиона, където изчакаха първото полувреме да приключи.Синдикат 12 вече има собствени артикули - черни фланелки с лого S12 (Синдикат 12). При влизането им на стадиона се чуха много нецензурни думи по адрес на Янко Станев.
Ултрасите напуснаха демонстративно стадиона в 70-ата минута на мача и продължиха хореографията си отвън.
- ultras.bg
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.