Феновете на Спартак (Варна) продължиха акцията срещу ръководството на клуба и на стадиона на Ботев в Пловдив.

По време на вчерашната среща между двата отбора (1:1) от 2-ия кръг на Източната "Б" група привържениците изложиха протестен банер срещу ръководителите на клуба. Първоначално транспарантът беше изложен от северната страна на стадиона, а в през второто полувреме беше преместен в сектора за гости. Варненските фенове изгледаха мача в компанията на колегите си от Ботев.
Няма коментари:
Публикуване на коментар
Забележка: Само членове на този блог могат да публикуват коментари.