Славия: Господинов, Дяков, Петков, Симонович, Лазаров (20Елтон, 46Орлинов), Георгиевски (67Дюлгеров), Керчев, Ортега, Кавдански, Илиев, Кюмюрджиев
Спартак: Арнаудов, Петров, Жеков, Илиев, Георгиев, Боев, Иванович, Тодоров (13Славов), Найденов (64Джукич), Кунчев (78Мирчев), Хикмет
Голмайстори: Лазаров(2), Илиев, Орлинов, Керчев
Червени картони: Арнаудов
Жълти картони: Дяков, Кавдански
Стадион - Славия
Съдия: Мартин Богдев

Отборът на Славия набута 5 попадения в кошницата на Спартак Варна в мач от 11-ия кръг за крайното 5:0. С две попадения за белите се отчете Здравко Лазаров, а с по един гол Илия Илиев, Мартин Керчев и Орлин Орлинов. Въпреки загубата 50-те фена на Спартак не спряха да дерат гърла и да подкрепят своя отбор и след края на двубоя.
Още в седмата минута след едно центриране на Илиев, Здравко Лазаров показа своя стил. “Електричката” наказа варненци като прати топката в мрежата на Арнаудов с фантастична задна ножица от точката на дузпата. В 14-та минута почти всички надежди за момчетата на Атанас Атанасов приключиха. При една от атаките на домакините бившият играч на Спартак Ортега се сблъска със стража на варненци Арнаудов и съдията отсъди дузпа за „белите” и червен картон на вратаря. 11-метровият удар бе изпълнен от Лазаров, който не сбърка и покачи за 2:0. Малко след като отбеляза дузпата обаче, Лазаров получи контузия. Лекарският екип на Славия му оказа медицинска помощ, но секунди, след като Електричката се върна в игра, той напуска терена, накуцвайки. На негово място в влезе Елтон. Бразилецът също се контузи в края на първото полувреме и бе заменен от Орлин Орлинов. През второто полувреме славистите отново бяха пълен господар на терена. В 61-ата минута Илия Илиев отправи страхотен шут от 30 метра , след който топката влезе в горния ляв ъгъл на вратата на Спартак Вн, а резултатът стана 3:0. Само четири минути по-късно Мартин Керчев направи резултата 4:0. Неговият удар от близо 30 метра се удари в лявата греда и влезе във вратата. Крайното 5:0 оформи Орлинов, който премина защитниците и стражът на Спартак и оформи разгрома на варненския клуб. По този начин той развали настроението на 50-те фена на “соколите” пропътували разстоянието от Варна до София. Въпреки лошия резултат за “спартаковци”, ултрасите дошли да подкрепят отбора, пееха и след последния съдийски сигнал.