четвъртък, юли 31, 2008

Воденичаров и Малинди носят успех на Спартак

Спартак (Варна) записа втора победа в контролните срещи от лятната си подготовка. “Соколите” надиграха Черноморец (Балчик) с 2:0 при официалното представяне на съперника им в Албена. Главен съдия на мача бе юношата на Спартак Иван Кирилов, който от две години ръководи срещи на професионално ниво. Варненци пропуснаха да
открият още в началото резултата чрез Велимир Иванович, след което на три пъти балчишкият нападател Янко Янков излиза сам срещу Цанков, но не успя да го преодолее. В 42-ата минута Димитър Воденичаров получи топката между двама защитници на Черноморец, технично ги преодоля, обърна се и
откри резултата.
През второто полувреме в игра за Спартак влязоха привлеченият от Славия нападател Енцо Малинди и опитният защитник Диян Дончев. Дали последният ще играе в Спартак през новия сезон обаче не е ясно, тъй като обмисля още едно предложение. В 55-ата минута новото попълнение Малинди получи топката от Васил Боев и от 5-6 метра я вкара