събота, октомври 04, 2003

Стефан Грозданов: Превъзхождахме ги 70 минути

СТЕФАН ГРОЗДАНОВ, треньор на "Спартак": "Доволен съм от играта ни през по-голямата част от мача, с изключение на първите 15-20 минути на второто полувреме. Веднага след 1:0 Вълев трябваше да реши двубоя, но пропусна. През първата част домакините нямаха положение, тъй като играхме тактически правилно. След почивката настъпи необясним хаос в играта ни и те изравниха. Добре, че Кризманич прояви характер и вкара от трудно положение. По-късно след перфектния пас на Анастас Иван Павлов беше длъжен да отбележи трети гол, но не успя. Най-важно е, че спечелихме. Вълев напусна с разтежение, но в паузата ще се оправи. Отборът подновява тренировки в понеделник. В сряда играем първата си контрола, а в събота приемаме "Добруджа"."