събота, септември 15, 2018

Спартак Варна - Ботев Нови пазар 6:1

Спартак разгроми с 6:1 Ботев (Нови пазар) в мач от Трета лига - Североизточна група.
Тодор Маринчев откри за домакините в 5-ата минута, а Даниел Димитров удвои в 42-ата. В първите секунди на второто полувреме гостите намалиха от дузпа, а в 52-ата минута 11-метров наказателен удар бе отсъден и за варненци. Зад топката застана Васко Боев, който покачи на 3:1. В 67-ата минута Тошко Маринчев вкара втория си гол, а малко след това футболист на гостите си вкара автогол. В 83-ата минута Иво Михайлов оформи крайния резултат.
Неприятният момент за тима на Енгибар Енгибаров бе контузията, която получи вратарят Иван Атанасов, на чието място в 49-ата минута влезе Калин Дянков.
Съставът на Спартак: Иван Атанасов (49 Калин Дянков), Алекандър Йовчев, Боян Илиев, Милен Николов, Стефан Иванов, Васко Боев, Тодор Маринчев, Валентин Веселинов (68 Благовест Гачев), Дание Димитров (60 Влади Георгиев), Ивайло Русев, Иво Михайлов

--- petel.bg / foto: spartak-varna.net