сряда, септември 12, 2018

Енгибаров разкри в кой град Спартак приема Верея и защо са отложили мач в Североизток

Треньорът на Спартак Енгибар Енгибаров обяви на какво се дължи победата над Севлиево с 1:0 за Купата на България и разкри, че освен Балчик и Каварна е вариант за мача им срещу Верея от 1/16-финалите от турнира.
Енгибаров допълни също, че срещата им в Бяла от третия ешелон на 22 септември е отложена.
Ето какво каза Енгибаров за „Петел”:
„Заслужено спечелихме срещу Севлиево. Играхме тактически по-правилно, показахме характер и мъжество. Особено през първото полувреме, можехме да решим всичко, ако бяхме вкарали дори една малка част от положенията, които създадохме.
С Верея ще играем на 25 или 26 септември. Първият вариант е от 19 часа в Балчик, а вторият – по същото време в Каварна.
Иначе гостуването ни на Бенковски в петия кръг на Трета лига – Североизточна група на 22 септември е отложено. Това стана по молба на домакините от Бяла, тъй като в същия ден е празникът на града.”