събота, юли 31, 2010

Контрола: Девня - Спартак 1:2

Около 70 фенове на „Спартак“ бурно аплодираха своите любимци при успеха с 2:1 над „Девня“ в кв. „Повеляново“. Домакините водеха на почивката с 1:0 след гола на Павел Павлов, но през второто полувреме спартаковци стигнаха до пълен обрат с голове на юношата на бургаската школа Николай Керацин и Сергей Станев. Отделно на три пъти с друго попадение се размина Иван Мартинов, а на два пъти Живко Бояджиев нямаше шанс да отклони топката в мрежата почти от голлинията при прострелни центрирания.
„Спартак“ игра по схема 1-4-1-4-1. Опорният халф Калоян Цветков напусна контузен след почивката, а вътрешните халфове Марин Петров и Живко Бояджиев връзваха с лекота играта.