- "Македонска слава": Христов, Папарков, Райчовски, Георгиев, Кръстев (73 Максимов), Герганчев, Станков (85 Мицански), Иванов, Гемеджиев, Лясков, Евтимов (60 Янев)
-Съдия Стоян Алексиев
-Жълти картони: Мечечиев, Павлов, Христов, Василев, Вълев; Христов, Иванов
-Червен картон: Иванов (52)
-ст. "Спартак", 1500 зрители

Изненадващо дръзко започнаха гостите, топката често сменяше притежателя си във високото темпо. Антунович пръв имаше шанс, но сам срещу вратаря стреля в него. Гемеджиев преодоля бек и Голубович, но би край гредата, и Евтимов шутира в тялото на сърбина отблизо. Станчев от 30 м стреля от фал под гредата, Христов отрази. Павлов след разбъркване от 5 - 6 м уцели стража на гостите. След минута Вълев го изведе сам и този път намери мрежата - 1:0. Вълев направи на скорост двойно с Антунович, но стреля в аут. Лясков от малък ъгъл не улучи вратата на "соколите", Гемеджиев с глава намери гредата.
Играта се накъса през втората част. Въпреки че останаха с човек по-малко, гостите по-често атакуваха. Голубович отклони мощен удар на Янков. "Соколите" направиха добри контри, Вълев, Христов и Вълков стреляха без успех. В продължението Вълков изведе Кризманич, сърбинът мина половината терен и забоде топката по диагонала.

Треньорите

- Юри Васев:
Имаше всичко в този мач - битка, положения, голове. Играхме силно през първата част, през втората с 10 души владеехме инициативата, тогава заиграхме с трима нападатели, няма значение дали ще загубиш с гол, или два, ако можеш да вземеш нещо. Имам претенции към съдиите, не че това е причината да загубим. Затова и бях изгонен. Теренът бе много лош, но стана мъжка игра.
- Стефан Грозданов:
След серията от загуби мачът бе решаващ, затова имаше и такова напрежение. Не стана изключителен мач заради цената на трите точки. Хората, които можеха да направят играта, бяха контузени и наказани. "Македонска слава" ми направи голямо впечатление, играе много открито. Продължаваме да изпускаме положения, явно качеството на нападателите не е добро.