неделя, февруари 14, 2016

Спартак Варна върти 3:3 в контрола

Владо Мирчев на два пъти и Валентин Колев бележат за "соколите"

Отборът на Спартак Варна завъртя 3:3 в контролна среща срещу лидера в шуменската четвърта дивизия Хитрино, играна на стадион "Локомотив". "Соколите" откриха резултата в 20-ата минута чрез Владо Мирчев, а в 26-ата Валентин Колев с прехвърлящ удар покачи на 2:0.
  В 40-ата гостите върнаха едно попадение, а пет минути след почивката изравниха - 2:2.
В 61-вата минута Владо Мирчев получи топката в наказателното поле, финтира защитник и с прецизен удар в далечния ъгъл на вратата реализира за 3:2. Само минута по-късно Хитрино отново стигна до изравняване, а в 68-ата можеше да поведе в резултата, след като удър с глава на нападателя на гостите срещна страничната греда.

Следващата контрола на Спартак е на 17 февруари от 14 часа на изкуствения терен в Каварна, където "соколите" ще се изправят срещу четвъртодивизионния Шабла.
Съставът на Спартак Варна: Георги Донков, Тодор Апостолов, Павел Маринов, Вилян Денчев, Йордан Янев, Валентин Колев, Иво Димитров, Ивайло Русев, Иван Добрев, Владо Мирчев, Денислав Драганов (Десислав Дяков, Галин Петров, Кристиян Славов, Десо Димитров, Мартин Русев, Станислав Йовчев)