понеделник, март 24, 2003

Треньорите

---Мирослав Миронов: На контраатаки можехме да вкараме още голове
С изключение на първите 15 мин на второто полувреме, изцяло контролирахме нещата. Резултатът е справедлив. Срещнахме много добър отбор и знаехме взъможностите му. Бяхме крайно мобилизирани. Доволен съм от успеха. Яд ме е само, че не бях давал указания на почивката да се прибираме. Предупредих ги че 2:0 е най-коварният резултат и стана точно това, от което се опасявах. Вкараха ни гол и пропуснаха 1 - 2 положения, но след това се оправиха нещата за нас. Дори на контраатака можехме да вкараме още голове. За съжаление лошото състояние на терена се отрази на качеството на играта.

---Велислав Вуцов: Бойкотираме първенството, ако Добринов продължава да свири
Обещавам, че до края на първенството няма да се явяваме, ако тоя човек продължава да свири. Ако Миронов бе свирил, нямаше да е толкова пристрастно и грозно. Нашият отбор игра доста слабо, но дори когато не играеш добре, може да се възползваш от някоя ситуация и да се промени мачът. Първият гол е след фал срещу Башов. За втория - измислено нарушение, второ нарушение за удар в ръка от стената - глупости на търкалета! Върховната ситуация бе дузпата за спъването на Слави Жеков. Когато Пламен Крумов се сдърпа с Асен Букарев и вместо те да получат картони, се показват на Букарев и Петров, а на Крумов щеше да му е втори. Да го пазят сега Добринов неговите хора Наско Узунов и Вальо Михов. Касетата няма да я дам на никой, директно ще отиде в УЕФА. Фаловете сигурно са 90:10 в наша вреда. Онзи получовек-полумаймуна Порточанов излезе по телевизиите и каза, че няма да играят, ако не накажат съдията, свирил ни дузпа при 2:1.