Георги Нарлев свири две дузпи срещу "соколите"

---Петър Колев (62 дузпа), Красимир Димитров (70 дузпа)
---Червен картон: Росен Петров (76). Жълти картони: Красимир Колев, Станислав Жеков
---Стадион "Локомотив", 4000 зрители
---Съдия Георги Нарлев
---"Локомотив": В.Камбуров, Вл.Иванов, Росен Петров, Колев, Серафимовски, Христев (33 Милованович), Траянов, Пасков, Дянков, Димитров, Джайеоба (53 Донев, 65 Зафиров)
---"Спартак": Колев, Жеков, Джурич, Ст.Дончев, Кризманич, Н.Станчев, Петров, Н.Станчев, Караканов, Нанков

Бурен натиск и поредица от корнери пред варненската врата, Краси Колев получи жълт картон за реплика към Георги Нарлев.
На 2 пъти Джайеоба пропусна добри възможности, последва го Иван Пасков и халфовете, отново нигериецът накара Херо да изригне на пейката. "Соколите" се бранеха задружно хладнокръвно, на 3 пъти избиваха топката от голлинията, в 2 случая тя срещна гредите, а най-често - ръцете на Краси Колев, който се превърна в герой на мача с невероятния си рефлекс.
Опитите за контраатаки на спартаковци бяха парирани далеч от вратата на Васко Камбуров и все пак хитрият Вальо Станчев беше изпуснат, спринтира към наказателното поле, където бе задържан за фланелката от Колев, но Георги Нарлев прецени, че няма нарушение за дузпа. Полувремето завърши без гол при голям шанс за варненци.
Надмощието на домакините продължи и през втората част, отново Краси Колев беше главната действаща фигура в срещата, която все така се водеше само в половината на варненци. Херо пусна на терена бързака Дончо Донев на мястото на Джайеоба, атаките станаха по-остри. Бившият "сокол" Траян Дянков падна в наказателното поле, Нарлев категорично посочи бялата точка, публиката масово се разсмя. Решението на силистренеца бе оспорвано, но резултатът стана 1:0 след изпълнението на Петър Колев. В следващата минута Донев стреля лошо, Колев улови топката. Арбитърът Георги Нарлев отново предизвика протестите на варненци при отсъждането и на втората дузпа: Серафимовски симулира, че е спънат при плонжа на Краси Колев и пак 11-метров удар. Този път го изпълни Красимир Димитров, топката бе докосната от Краси Колев, но - 2:0. В тази минута Николай Ишков напусна трибуната на ст."Лаута".