понеделник, март 24, 2003

Николай Ишков: Добринов свири 50:50, бяхме по-добри!

При толкова грозни дербита напоследък и при таково ощетяване от съдиите днешният мач беше добър. А международният съдия Иван Добринов свири 50:50 и даде шанс на двата отбора да покажат възможностите си въпреки тежкия терен. Първото полувреме категорично надиграхме черноморци, след почивката срещата беше по-равностойна, но в края пропуснахме 2 стопроцентови положения за гол. Футболистите на Варна показаха, че са колеги, публиката също се държа добре, нямаше ги предишните ексцесии. Момчетата ще получат допълнителни премии. "Спартак" върви нагоре, съжалявам, че толкова късно направих треньорската смяна. Радвам се, че "Черно море" беше в пълен състав, след като дисциплинарната комисия цяла седмица обявяваше свои решения, които на следващия ден отричаше!