понеделник, април 30, 2007

Спартак (Вн) и Вихрен правят 0:0

Спартак (Варна) и Вихрен направиха безлично нулево равенство пред празни трибуни на стадион "Спартак", съобщава БТА. Двата отбора започнаха изключително плахо двубоя. През цялото първо полувреме и домакините, и гостите играха много слабо, а голови ситуации липсваха. Футболистите на Спартак играеха по-често с топката, но апатичните им атаки завършваха с безидейни центрирания. Гостите залагаха на контраатаки, но освен 2-3 набега, нямаха нищо по-сериозно. Единственото за отбелязване през втората част са двата удара на Стоев от Спартак, минали встрани от вратата, както и удар на Марков в аут. През второто полувреме двата отбора продължиха с вялата си игра. Единствената разлика бе, че играта стана груба и с много нарушения. В 87-ата минута Ортега пропиля най-чистото положение за Спартак. Стоев открадна една топка, напредна в половината на гостите и центрира точно към Ортега, който отправи анемичен удар високо над вратата. Домакините продължиха играта, но без никаква идея в завършващата фаза. От своя страна гостите организираха няколко контраатаки, но без сериозни положения.

Спартак - Вихрен 0:0
Спартак: Арнаудов, Баба (46 Тодоров), Пейков, Маринов,