-жълти картони: Йовов (Лит), Славов, Ненов, Караканов, Савич, Дончев, Кризманич (Сп);
-стадион "Ловеч", 2000 зрители.
-"ЛИТЕКС": Ставрев, Желев, Кирилов (44 - Ададо), Йовов, Димитров, Николов (85 - Ан. Тодоров), Русев, Хидиуед (56 - Борнтузово), Йелeнкович, Силва, Кръстев.
-"СПАРТАК" (1-4-4-2): Савов - Мечечиев, Ненов, Джурич, Савич - Кризманич, Н. Станчев, Караканов, Дончев (67 - Нанков) - Петров, М. Георгиев (12 - Антунович).

"Спартак" бе съсечен от съдията Стефан Господинов при загубата от "Литекс" с 0:1 в Ловеч. Единствения гол вкара Атанас Борносузов в 64-тата минута. Реферът е спестил два червени картона на домакините и е спрял три голови атаки на варненци с несъществуващи засади.
"През първото полувреме Христо Йовов удари без топка Савич, но не беше изгонен. След почивката реферът ни натика в нашата половина с обратни фаулове и не ни позволи да изнасяме топката. В последните 25 минути ги надиграхме, но тогава отново се намеси Господинов. Той спря три голови атаки на Антунович и Атастас Петров - на два пъти, с измислени засади. За капак в 80-ата минуа не изгони за професионален фаул Николай Димитров, който затисна откъсналия се сам срещу вратаря Анастас Петров на линията на големия пеналт. Ако това не е червен картон, не знам кое е. Малко по-рано същия този Димитров ритна жестоко Стефан Дончев до тъча, но не бе санкциониран", заяви за "Черноморие" наставникът на "Спартак" Мирослав Миронов. Според него, ако ловчанлии не били повели в резултата, щяло да последва задължително дузпа в тяхна полза. Ако "Спартак" пък е бил изравнил, щели да играят до гол над 100 минути. "Още през първото полувреме, когато домакините имаха две чисти положения, дошли след засада и игра с ръка на Желев, разбрах че "Литекс" са направили здрава организация за третото място", допълни Миронов.