Голмайстори: 0:1 – Рум Мигел, 21 мин., 0:2 – Иванов, 63 мин.
„Спартак“ (1-4-2-3-1): Цанков - Иванов, Георгиев, Илиев, Стойков – Моралес, Петров, Малинди (67-Найденов), Иванович (78-Костадинов), Миранда - Сакалиев
ЦСКА: Петров, Тодоров, Котев, Иванов, Машадо, Янчев, Маркиньос (89-Бранеков), Удоджи, Да Силва, Руи Мигел (85-Маркес), Тонев (63-Чипев)
Съдии: Георги Игнатов, Цветан Трифонов Пламен Хинков
Жълти картони: Петров/Руи Мигел
Стадион „Спартак“, 6000 зрители

Първа загуба напролет записа „Спартак“ - с 0:2 от ЦСКА, във Варна. Точни за гостите бяха Руи Мигел (21) и Иван Иванов (63).
В 7-ата мин Котев пое с гърди центриране отляво, но стреля в аут. Малко по-късно след удар с глава на Удоджи топката кацна върху напречната греда. Последва майсторски пробив на Сашо Тонев, но вратарят Цанков излезе навреме и изби. В 21-вата мин след майсторски пас на Удоджи Руи Мигел се измъкна отдясно и откри с прецизен диагонален шут – 0:1. 5 мин по-късно домакините изтърваха най-чистото си положение. След дълго подаване на Петров Сакалиев се промъкна между Иванов и вратаря Петров, но шутира край гредата. В 40-ата мин се създаде страхотно меле в пеналта на гостите. На два пъти Сакалиев обаче и веднъж Миранда не можаха да нанесат сериозен удар. Минута по-късно Ангел Стойков шутира в аут.
Второто полувреме започна с пропуск на Маркиньос, който след пас на Удоджи би във вратаря. В 52-рата мин Малинди подаде към Сакалиев, но Котев отклони топката с ръка. Реферът обаче прецени, че няма основание да посочи бялата точка. В 63-тата мин след грешка на Илиев Иван Иванов се разписа след параболичен удар с левачката – 0:2.