петък, март 13, 2009

За съботното домакинство с „Беласица“

Дуци не пипа състава
Възможна е само смяна на вратарите

В съботното домакинство с „Беласица“ Дуци Симонович ще спази принципа, че когато отборът върви, съставът не се бута. Сърбинът смята да заложи на 11-те, които изнесоха силен мач в Мездра. Възможна е само една промяна – на вратата вместо Цецо Цанков да дебютира Зоран Банович. Както е известно, стражът идва от „Цървена звезда“ и бе уреден тази седмица.
Най-вероятно Иван Найденов ще запише първите си игрови минути след завръщането във варненския клуб. Халфът не тренира по време на зимната подготовка, но успя да навакса изоставането. Той ще се появи в игра през второто полувреме. Найденов е кошмар за петричани, тъй като вкара двата гола за „Спартак“ в последните три срещи с тях. През есента на 2007-а Иван бе точен от фаул при 1:2 в Петрич, а през пролетта на 2008-а реализира дузпа при стратегическото 1:0 във Варна. През миналата есен двубоят завърши 0:0 в Сандански.
Днес от 15,30 ч. „соколите“ ще направят последната си тренировка и след нея заминават на режим.