понеделник, март 29, 2010

„Спартак“ (Варна) губи пак с 0:3

Трета загуба с 0:3 през пролетния полусезон записа отборът на „Спартак“ (Варна) в двубой от 21-ия кръг на Източната „Б“ група „соколите“ бяха надиграни от „Брестник“ като гости. През първото полувреме варненци стояха добре в защита, а Николай Банков спаси три удара, отправени към неговата врата. През второто полувреме домакините стигнаха и до попадение. Първо Венцислав Бенгюзов бе намерен с центриране от фланга и направи 1:0, а в 76-ата мин по същия начин Петър Атанасов удвои резултата. В последната минута „Брестник“ наказа неразбирателство във варненската защита за крайното 3:0. „Соколите“ нямаха нито едно голово положение в двубоя. По време на срещата Васил Боев получи контузия и бе заменен от Мишо Михалев.

Съставът
Спартак (Вн): Банков, Луго, Дончев, Димов, Венков, Бояджиев, Костов (80 Мартинов), Боев (72 Михалев), Генчев, П. Драголов (65 К. Недев), Костадинов