четвъртък, март 31, 2005

Иво Димов отново в игра, Спартак бие с мъка Девня

Дългоочакваното завръщане на Иво Димов на терена най-после се състоя. Вчера ексцентричният полузащитник игра 55 минути за Спартак в контролната среща с Девня, играна в Чернево. “Соколите” постигнаха трудна победа с 1:0 като единственото попадение вкара Диян Кателиев в 68-ата минута от дузпа. Диян Делев спъна Николай Съботинов и реферът посочи бялата точка. За спартаковци по едно положение пропуснаха Съботинов и Мирослав Петров, а за Девня неточни бяха Георги Костадинов и Мартин Димов. През второто полувреме Тончо Стефанов от Спартак се контузи в глезена и отпада за неделния мач с ЦСКА.
“Не съм доволен от показаното на терена. Исках да изпробвам тактиката за мача с ЦСКА. Имам 2-3 въпросителни около състава, които ще изясня до неделя. Дотогава ще бъде картотекиран Иво Димов”, заяви след мача наставникът на “соколите” Румен Димов.

Девня - Спартак 0:1
Девня: Добрев, Владимиров, Стойков, Симеонов, Бомбов, Ан. Георгиев, Февзи, Димов, Делев, Костадинов, Щерев (Марков, Целов, Йомов, Календеров, Пенев, Т. Георгиев) Спартак: Арнаудов, Михайлов, Радев, Ковачев, Илиев, Ст. Петров, Станчев, Ценов, Кателиев, Димов, Ст. Георгиев (Николов, Хасан, Каров, Раданов, Лазаров, Дянков, Филипов, М. Христов-Сопотчанина, Съботинов, Т. Стефанов, М. Петров) Голмайстор: Кателиев (68 д)

Антон Генов ще свири мача Спартак - ЦСКА

Българският топрефер Антон Генов бе определен за главен съдия на двубоя от 20-ия кръг на “А” група между Спартак и ЦСКА. Срещата е в неделя от 15 ч. във Варна.