неделя, ноември 28, 2010

Ботев Нови пазар - Спартак Варна 0:6

„Соколите“ бият с 6:0 за треньора си
Фенският отбор на „Соколите“ победи с 6:0 „Ботев“ (Нови пазар) в мач от последния есенен кръг на Североизточната „В“ група. Футболистите посветиха успеха на своя треньор Бойко Каменов, който вчера навърши 35 години. Любопитното е, че „соколите“ трябваше да гостуват на своя съперник, но поради наказание мачът се игра на стадиона в Тополи.
В 12-ата мин Марин Петров откри резултата с удар от въздуха след центриране на Тодор Радомиров. В 25-ата пък Румен Александров покачи на 2:0 след разбъркване пред вратата на „Ботев“. 10 мин преди почивката защитникът Венци Маринов вкара гол близнак на този на Марин Петров, но след центриране на Иван Караджов. Самият Караджов покачи на 4:0 в 51-вата мин с удар от границата на наказателното поле. Марко Илич се разписа директно от фаул четвърт час преди края на двубоя, а Кирил Недев оформи крайното 6:0, излизайки сам срещу вратаря в последната минута. Нападателят на „Соколите“ Тодор Радомиров бе заменен принудително в 20-ата минута, след като получи разтежение.

Съставът:Станимир Христов, Венци Маринов, Радослав Жорев, Мартин Любенов (55 Тодор Георгиев), Петър Алексиев (70 Бойко Косев), Марко Илич, Станислав Николов, Румен Александров, Марин Петров, Кирил Недев, Тодор Радомиров (20 Иван Караджов)