неделя, септември 05, 2010

Тежко поражение за фенския тим

Отборът на феновете на „Спартак” падна болезнено в 4-ия кръг на Североизточната „В” група. „Соколите” бяха унизени с 0:3 от „Септември” (Тервел) на стадиона в Албена пред 1000 зрители. Възпитаниците на Бойко Каменов започнаха по-здраво и бяха близо до откриването на резултата, но на няколко пъти пропуснаха от изгодни положения. За сметка на това гостите стигнаха до гол с първата си по-сериозна атака. След почивката „соколите” тръгнаха масирано в атака, но се оголиха и бяха наказани. С две контри „Септември” реши всичко в своя полза. „Вторият гол в нашата врата бе от петметрова засада, но нямаше кой да я свири”, изрази негодуванието си Каменов. Той заложи на Ивайло Маринов, Венци Маринов, Радо Жорев, Петър Алексиев, Мартин Любенов, Станислав Христов, Марко Илич, Живко Бояджиев, Марин Петров, Иван Караджов и Милен Братоев, а през второто полувреме на терена влязоха Йордан Пенев, Дидо Борисов и Кирил Недев.