събота, август 04, 2018

Спартак представи отбора за новия сезон с класика

Отборът на Спартак представи състава си за новия сезон пред своите фенове, а след това победи Тополи 2010 с 3:0 в контрола на стадион „Локомотив”.
И трите попадения паднаха до почивката. Първо два пъти с майсторски удари се разписа Милен Николов – в 17-ата и 25-ата минута, а в 44-тата минута Ивайло Русев бе изведен сам срещу вратаря и оформи класиката.

През второто полувреме спартаклии пропуснаха още положения, а накрая и гостите се разминаха два пъти с гола.
Енгибар Енгибаров използва 20 футболисти, като в игра не се появиха контузеният капитан Боян Илиев и юношата Мартин Костов.

През есенния дял в Трета лига – Североизточна група Енгибаров ще разчита на 22-ма играчи, тъй като от разширения състав отпадна вратарят Митко Недев.
Спартак: Иван Атанасов, Александър Йовчев, Милен Николов, Иван Великов, Стефан Иванов, Николай Петров, Васко Боев, Валентин Веселинов, Илиян Неделчев, Ивайло Русев, Даниел Димитров (Калин Дянков, Атанас Карачоров, Десислав Дяков, Иво Михайлов, Георги Гушлев, Тодор Маринчев, Виктор Георгиев, Благовест Гачев, Георги Бербенков)