понеделник, април 14, 2003

ТРЕНЬОРИТЕ

---Миодраг Йешич: Рано падналият гол предреши развоя на играта И донякъде ни пречупи. Без Владимиров изпитвахме огромни трудности в завършващата фаза. Теренът бе много лош. Опитахме всичко, нападахме до последния момент, но не се получи. Домакините си заслужиха успеха, защото играха с по-голямо желание. Мисля обаче, че сами се победихме. Вярно е, че нападнах с думи съдиите, но преди и след мач за съдийство не говоря.

---Миро Миронов: Това е пирова победа, останахме с един вратар!
Колебаех се преди мача кого да пусна, защото Краси Колев имаше контузия още в Дупница. След тези усложнения той доста време ще отсъства. Имахме късмет, Генко Славов с хладнокръвие спаси дузпата. Не стана качествен двубой, играта бе много накъсана. Ние отбелязахме, а "Славия" изпусна 2 - 3 положения още до почивката. Сполетяха ни много контузии, Джурич трябваше да го извадя още преди почивката, Дончев и Нанков стиснаха зъби, за което им благодаря, и довършиха срещата с травми.