понеделник, септември 01, 2003

МНЕНИЯ

- Димитър Димитров (треньор на Нафтекс):
Чест прави на варненци, че приеха открит вариант на игра и станаха съпричастни на едно истинско морско дерби. При непосилната жега не очаквах футболистите да предложат толкова високо темпо. Притесненията ни дойдоха след 2:0, когато спадна тонуса, получихме и гол. Все пак излязохме от тежката ситуация. Запазихме свежест в последната четвърт, когато се случиха и най-хубавите неща в мача.

-Румен Димов (временeн старши треньор на Спартак Вн):
Това бе един от най-хубавите мачове между двата състава. Създадохме немалко голови положения, но за съжаление без точен завършек. Домакините получиха подкрепа в няколко ключови моментa. Нашите претенции са при отбелязване на първия гол за нарушение срещу вратаря, за неотсъдена дузпа в края на първото полувреме и при отнемането на топката от Крумов, отбелязал след секунди третия гол. Определено съжалявам за раздялата с Пламен, но му пожелавам да израсне много в Нафтекс.