четвъртък, август 04, 2005

Спартак пада 1:3 в Търговище

Спартак загуби с 1:3 при гостуването си на Светкавица в контролна среща. Това беше предпоследният спаринг на "соколите" преди старта на първенството. В събота варненци правят официално представяне пред феновете си в среща с третодивизионен съперник от региона.
Старши треньорът на Спартак Ради Здравков заложи на следната единайсеторка: Георги Арнаудов, Златин Михайлов, Станислав Петров, Мартин Ковачев, Траян Дянков, Николай Станчев, Диян Кателиев, Даниел АНгелов, Северин Мустафа, Владислав Мирчев и Николай Филипов. Тимът от Търговище поведе с 2:0 още до 10-ата минута на срещата, а в края на полувремето Владко Мирчев намали. В 80-ата минута домакините оформиха крайното 3:1. Участие в мача не взе Владимир Пекин, който се лекува от контузия в София