събота, юли 08, 2006

Спартак започна със 7:0 в Шабла

Варненският Спартак започна летните контроли с победа със 7:0 като гост на третодивизионния Шабла. Попаденията бяха реализирани от седем различни футболисти. Старши треньорът Мирослав Миронов заложи на следната стартова единайсеторка: вратар - Генко Славов, защита (отляво надясно) - Христо Арангелов, Иво Тодоров, Йонко Пейков, Станислав Петров, полузащита (отляво надясно) - Георги Куртев (на проби, играл за последно в Родопа Смолян), Владимир Пекин, Николай Станчев, Диян Кателиев, нападение - Боян Илиев, Тодор Радомиров.
Резултатът бе открит с много красив гол от воле на Станислав Петров, Тодор Радомиров удвои от дузпа, а Боян Илиев увеличи на 3:0 и така завърши полувремето. След почивката Мирослав Миронов пусна съвсем различна единайсеторка. Николай Филипов и Владислав Мирчев покачиха на 5:0, след което се разписа и 20-годишният бесарабски българин от Молдова, който е на проби в тима. Крайният резултат бе оформен от Иван Вълков,който бе точен от дузпа.