събота, февруари 25, 2006

Спартак прави 0:0 в снега в Търговище

Варненският Спартак завърши наравно 0:0 срещу Светкавица в контролна среща играна в Търговище. Мачът се проведе при изключително тежки метеорологични условия като на стадиона бе натрупал сняг.
Старши треньорът на "соколите" Ради Здравков не ползва някои от своите футболисти, поради различни причини. Той започна в състав Георги Арнаудов, Диян Кателиев, Златин Михайлов, Илиян Памуков, Траян Дянков, Николай Станчев, Боян Илиев, Васил Велев, Николай Съботинов, Николай Филипов, Владислав Мирчев. Още в 11-та минута обаче се контузи Траян Дянков и на неговото място влезе Милен Христов. Останалите, които влязоха след почивката са Мартин Любенов, Иво кирчев, Калоян Генчев и Георги филипов. Спартаковци имаха няколко положения за гол, но не успяха да ги реализират.
На 1 март варненци приемат Поморие от 14,30. на стадион "Спартак", а три дни по-късно играят отново там срещу Военния отбор на Варна.