неделя, юли 29, 2007

Спартак победи с 3:1 Светкавица

Спартак (Варна) постигна нова победа в контролните си срещи, след като надделя при гостуването си на Светкавица в Търговище с 3:1. И трите попадения за "соколите" паднаха през първото полувреме. Иван Петков откри резултата, а Младен Стоев отново се разписа със специалитета си - пряк свободен удар. Иван Найденов с красив гол с глава направи разликата класическа на полувремето. Домакините върнаха едно попадение в последните минути на срещата. Освен трите гола, спартаковци пропуснаха още няколко стопроцентови положения.
Старши треньорът Георги Иванов-Геша пусна като титуляри Цветомир Цанков, Станислав Петров, Станислав Жеков, Боян Илиев, Марко Палавестрич, Будимир Джукич, Ахмед Хикмет, Велимир Иванович, Младен Стоев, Найденов и Иван Петков, през второто полувреме в игра се появиха и останалите налични футболисти на Спартак.