сряда, юли 30, 2003

Сбиване на Спартак-Добруджа

Спартак Варна не успя да победи Добруджа в предпоследната си контрола от подготовката за предстоящия сезон. Възпитаниците на Мирослав Мироново завършиха наравно 2-2. Мачът се игра на стадиона в Оброчище. Добруджанци поведоха изненадващо с два бързи гола още до 10-ата минута.

Кондев отбеляза първото попадение в 8-ата минута, като остана съмнение дали топката е попаднала зад голлинията. Две минути по-късно братът на национала Светльо Тодоров Павлин покачи на 2-0.

Варненци стигнаха до равенството с головете на Ан. Петров от дузпа и на Антунович, съответно в 31-ата и 35-ата минута. В самия край на мача страстите се нажежиха след сбиване между Джурич и сенегалеца Тиян. Още през първата част Златин Михайлов от варненския тим получи аркада на брадата и бе принудително заменен. Следващата последна контрола “соколите” играят срещу Светкавица на стадион “Спартак от 18 часа в петък.