"Светкавица" - "Спартак" 3:1
1:0 Р. Стоянов (39), 2:0 Христов (62), 3:0 Пемперски (73), 3:1 Хасан (87)
Светкавица": Щерев, Стоянов, Арабов, Василев, Дамянов, Янчев, Тодоров, Христов, Курдов, Ценов, Пемперски
"Спартак": Николов, Палавестрич, Савич, Каров, Маринов, Станчев, Кателиев, Бояджиев, Христов, Василев, Мартинов (Арнаудов, Колев, Хасан, Киряков, Атанасов, Илиев, Филипов, Марев, Куков, Яшар)

Домакините бяха по-активни през първото полувреме, с по-голямо движение и борбеност печелеха борбата за спорните топки, по-бързо тръгваха и в атака. Варненци бяха принудени да се бранят, по този начин правеха и повече нарушение. От разигран пряк свободен удар дойде и голът на защитника Румен Стояноав, който получи топката зад защитата и отблизо я насочи под Николов - 1:0.
След почивката играта беше по-привлекателна, но варненци отново трябваше да отстъпят пред явно по-добре синхронизираните съперници. Направените смени и лекото захлаждане повишиха скоростта на играта, а домакините забиха два красиви гола. Бърза комбинация от центъра на терена изведе Христов на добра позиция и той изстреля топката в горния ъгъл - 2:0. По същия начин, но в другия ъгъл, изпрати кълбото Пемперски - 3:0. В края на мача Хасан все пак записа почетно попадение - 3:1.